Smile Adsl
Smile Adsl - D-Smart
  .
   
Smile Adsl İletişim
.
  Ana Sayfa  
  Başvuru  
  Kampanyalar  
  Tarifeler  
  Fatura Ödeme Noktaları
  Fatura Sorgulama
  Sıkça Sorulan Sorular
  Yardım
  İletişimD-Smart NET

İnternet Bayiliği

Smile Adsl Kota

E-Posta

» Kota Sorgulama
» Adsl Fatura Hesaplama
» Smile Adsl Reklam Filmleri
» Haberler ve Duyurular
» Bayiler
» Smile Adsl Fatura Ödeme
» Smile Adsl Müşteri Hizmetleri
» Smile TV
» D-SmartNet
SMILE ADSL - D-Smart NET
 GİZLİLİK POLİTİKASI


İnternet Sitesi Hakkında Sorumluluklar

Bu internet sitesinde yer alan bilgi ve malzemelerin, ürünlere ait olan görsel logo ve benzeri düzenlemelerin telif hakkı aksi belirtilmedikçe Smile Adsl'ye ait olup, diğer sunuş, logo, banner ve dizayn unsurlarının telif hakkı; Bu portalın sahibi olan kişi ve firmaya aittir.
Söz konusu ürünlere ait olan logo ve benzeri unsurlar; Smile Adsl'nin izni olmaksızın, kullanılamaz. Sitenin reklam, ürün tanıtım, dizayn, text ve banner vb. gibi unsurları ise site yönetiminin iznine tabidir.


Sorumluluğun Sınırlandırılması

Bu internet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. Söz konusu site bu bilgileri bayisi olduğu Smile Adsl'nin kendisine gönderdiği prosedürler, kampanya bilgi kart ve formları, broşürler, eğitim kitapçıklar ve çeşitli yazılı ve görsel materyallerden almaktadır. Dolayısıyla bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle Smile Adsl üçüncü şahıslara yönelik olanlar da dahil olarak mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.
Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, site yönetimi ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar. Firma bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri ve görsel unsurları; Smile Adsl'nin istek ve talepleri durumunda müşterilere önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir.

Gizlilik ve Güvenlik

Bu metin bilgi güvenliği konusunda müşterilerimizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.
Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz gibi ve dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve kampanyalarımız hakkında istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde, herhangi bir kampanya veya ürün talebinde bulunduğunuz taktirde sizden temin edilebilmekte olup, bunu bu sitede yer alan başvuru formları vasıtasıyla tarafımıza göndermektesiniz. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz tarafımızdan aktivasyon işleminin bitimine kadar korunmakta, ardından kayıtlarınız tamamen silinmektedir. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere kesinlikle verilmeyecektir.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin bilgilerinizin herhangi bir kimseyle paylaşmamanızın gerekliliğini bilerek, bu konuda çok hassas olduğumuzu vurgulamak isteriz. Ayrıca bu sitede herhangi bir parasal talep ve ticaret olmadığından ve hizmet taleplerinin ön başvuru mahiyetinde olduğundan dolayı sizlerden ticari banka ve kredi kart bilgilerini asla istememekteyiz. Kişisel bilgileriniz ise istediğiniz hizmet aktivasyonu sağlanana kadar geniş güvenlik önlemleriyle saklanıp, kısa bir süre sonra imha edilmektedir..
 
 

 
 
Reklamlar
 

 
Smile Adsl Kampanyaları
Adsl 3 ay bedava veya
7 ay limitli fiyatına limitsiz internet...
D-Smart NET Kampanyaları
   
REKLAMLAR

 
Adsl Hız testi | D-Smart Kampanyaları
 
 
 
Ana Sayfa |  Başvuru | Kampanyalar | Tarifeler| Kota| Hakkımızda| Gizlilik Politikası| İletişim
limitsizinternet.com D-Smart bayisidir. © Copyright 2021 Tüm Hakları Saklıdır.