Smile Adsl
Smile Adsl - D-Smart
  .
   
Smile Adsl İletişim
.
  Ana Sayfa  
  Başvuru  
  Kampanyalar  
  Tarifeler  
  Fatura Ödeme Noktaları
  Fatura Sorgulama
  Sıkça Sorulan Sorular
  Yardım
  İletişimD-Smart NET

İnternet Bayiliği

Smile Adsl Kota

E-Posta

» Adsl Nedir?  
» Kota Sorgulama
» Adsl Fatura Hesaplama
» Smile Adsl Reklam Filmleri
» Haberler ve Duyurular
» Bayiler
» Smile Adsl Fatura Ödeme
» Smile Adsl Müşteri Hizmetleri
» Smile TV
» D-SmartNet
SMILE ADSL - D-Smart NET
 Bilgi Güvenliği Televizyonu Açıldı

Haberlere Geri Dön | Arşiv

Bilgi güvenliği alanında kurumsal hizmetler veren Nebula Bilişim tarafından hazırlanan ve sadece Kurumsal Bilgi Güvenliği alanında hizmet verecek olan Nebula.Tv 1 Ağustos 2007 tarihinden itibaren internet üzerinden yayın hayatına başlıyor.

Kurumsal şirketlerin yöneticilerinin ve bilgi güvenliği alanında profesyonel çalışanların faydalanabilecekleri videoların yayınlanacağı Nebula.Tv, sadece Türkiye’de değil, Dünyada da bir ilk olma özelliğini taşıyor.

Kurumsal Bilgi Güvenliği konusunda sektörde ilk kez bilgi odaklı yayın yapacak olan Nebula.Tv, Dünyadaki yeni gelişmeleri, Türkiye’deki kurumsal bilgi güvenlik sistemleri çözümleri ile kurumsal uygulamalar ve sistemler hakkında profesyonel çalışanları bilgilendirecek ve kurumların bilgi güvenliği konusunda bilgi ve uygulama ihtiyacına yönelik yayınlar yapacak.

Internet üzerinden yayın yapan Nebula.Tv, içeriğindeki öğretilerin kötü amaçlı kullanımını engellemek için sadece kayıtlı izleyicilere hizmet verecek. Nebula.Tv’de Hacking demoları, veri güvenliği, Internet güvenliği teknolojileri, güvenlik ürünlerinin tanıtımı, Bilgi Güvenliği seminerlerinden görüntüler ve yine bilgi güvenliği alanında 3 ayda bir yayınlanan Beyaz Şapka Kurumsal Bilgi Güvenliği Dergisi (www.beyazsapka.org) yazılarının video versiyonlarını yayınlayacak.

Nebula Bilişim’in açık fikirli politikası Nebula.TV’ye de yansıtılıyor. Türkiye’de faaliyet gösteren bağımsız kişi ve kurumların bilgi güvenliği konusundaki ürün, faaliyet ve tecrübeleri de Nebula.Tv Internet televizyonunda yayınlanacak.

Nebula.Tv’ye abone olanlar İletişim Entegrasyonu projesinden de faydalanabilecekler. Kayıt sırasında izleyicinin vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda düzenli bilgilendirme platformu olarak bilgilendirme yapacak olan İletişim Entegrasyonunda, kayıtlı izleyicilerin kullanmakta olduğu veya ilgilendiği ürünlerin yeni versiyonları, yamaları, güvenlik zaafları, rakip ürün karşılaştırmaları veya kampanyaları hakkında bilgiler verilecek.

 
 
Reklamlar
 

 
Smile Adsl Kampanyaları
Adsl 3 ay bedava veya
7 ay limitli fiyatına limitsiz internet...
D-Smart NET Kampanyaları
   
E-Bülten Aboneliği

Smile Adsl(D-Smart NET) Dünyasından kampanya ve servis fırsatlarından herkesten önce haberdar olmak istiyorsanız, Smile Adsl e-bülten kayıt formunu doldurmanız yeterli.

E-Posta:
 
   
REKLAMLAR

 
Adsl Hız testi | D-Smart Kampanyaları
 
 
 
Ana Sayfa |  Başvuru | Kampanyalar | Tarifeler| Kota| Hakkımızda| Gizlilik Politikası| İletişim
limitsizinternet.com D-Smart bayisidir. © Copyright 2019 Tüm Hakları Saklıdır.