Smile Adsl
Smile Adsl - D-Smart
  .
   
Smile Adsl İletişim
.
  Ana Sayfa  
  Başvuru  
  Kampanyalar  
  Tarifeler  
  Fatura Ödeme Noktaları
  Fatura Sorgulama
  Sıkça Sorulan Sorular
  Yardım
  İletişimD-Smart NET

İnternet Bayiliği

Smile Adsl Kota

E-Posta

» Adsl Nedir?  
» Kota Sorgulama
» Adsl Fatura Hesaplama
» Smile Adsl Reklam Filmleri
» Haberler ve Duyurular
» Bayiler
» Smile Adsl Fatura Ödeme
» Smile Adsl Müşteri Hizmetleri
» Smile TV
» D-SmartNet
SMILE ADSL - D-Smart NET
 IP Televizyon, İnternet Televizyonu, Ip Tv

Haberlere Geri Dön | Arşiv

Web TV, Ip Tv gibi isimlerle anılan İnternet Televizyonu geleceğin teknolojisi olacak.

Telekomünikasyon Kurulu, Türk Telekomünikasyon A.Ş'nin izleyiciye geniş interaktif olanaklar sağlayacak IP TV hizmetlerini imtiyaz sözleşmesi kapsamında verip veremeyeceğini incelemeye aldı.

Telekomünikasyon Kurumu Başkan Yardımcısı Ertuğrul Karaçuha, yaptığı açıklamada, IP TV'nin "genişbant olanağa sahip şebekeler üzerinden internet protokolü kullanılarak şifreli veya şifresiz, ücretli ya da ücretsiz sayısal televizyon ve video hizmetlerini" içerdiğini kaydetti.

IP TV hizmeti sunulurken, televizyon kanallarının bir yayın merkezinde paketlere dönüştürüldüğünü ve geniş bant şebekeler üzerinden kullanıcılara iletildiğini belirten Karaçuha, kullanıcıların bu hizmetten modem veya decoder kullanarak yararlanabildiğini ifade etti.

IP TV hizmetlerinin bir yayın platformu olduğuna işaret eden Karaçuha, kullanıcıların hizmetleri ADSL üzerinden alabildiğini ancak televizyon yayınlarını modemdeki ikinci bir porttan alabildiğini belirtti. IP TV'nin kullanıcılara geniş opsiyonlar sunduğunu, ücretli ya da ücretsiz çeşitli video ve yayın içeriklerinin alınabildiğini anlatan Karaçuha, bu sayede kullanıcıların, örneğin sadece haber programlarını sunucudan isteyebildiğini ve bunu istediği zamanda izleyebildiğini dile getirdi.

IP TV'de en büyük gelir kalemini şebekeden verilecek yeni filmlerden elde edilecek kazancın oluşturması bekleniyor. Geniş bir kütüphaneden istediği filmi seçme imkanına kavuşacak olan izleyici, kaçırdığı bir televizyon programını da IP TV üzerinden isteyebilecek.

 
 
Reklamlar
 

 
Smile Adsl Kampanyaları
Adsl 3 ay bedava veya
7 ay limitli fiyatına limitsiz internet...
D-Smart NET Kampanyaları
   
E-Bülten Aboneliği

Smile Adsl(D-Smart NET) Dünyasından kampanya ve servis fırsatlarından herkesten önce haberdar olmak istiyorsanız, Smile Adsl e-bülten kayıt formunu doldurmanız yeterli.

E-Posta:
 
   
REKLAMLAR

 
Adsl Hız testi | D-Smart Kampanyaları
 
 
 
Ana Sayfa |  Başvuru | Kampanyalar | Tarifeler| Kota| Hakkımızda| Gizlilik Politikası| İletişim
limitsizinternet.com D-Smart bayisidir. © Copyright 2019 Tüm Hakları Saklıdır.