Smile Adsl
Smile Adsl - D-Smart
  .
   
Smile Adsl İletişim
.
  Ana Sayfa  
  Başvuru  
  Kampanyalar  
  Tarifeler  
  Fatura Ödeme Noktaları
  Fatura Sorgulama
  Sıkça Sorulan Sorular
  Yardım
  İletişimD-Smart NET

İnternet Bayiliği

Smile Adsl Kota

E-Posta

» Adsl Nedir?  
» Kota Sorgulama
» Adsl Fatura Hesaplama
» Smile Adsl Reklam Filmleri
» Haberler ve Duyurular
» Bayiler
» Smile Adsl Fatura Ödeme
» Smile Adsl Müşteri Hizmetleri
» Smile TV
» D-SmartNet
SMILE ADSL - D-Smart NET
 Smile adsl abonelerinin gülümseten numarası “1038″

Haberlere Geri Dön | Arşiv

Gülümseten numara 1038, smile adsl abonelerine uluslararası, şehirlerarası ve GSM görüşmelerinde, %60′a varan indirim sağlıyor. Üstelik 1038 ile arama yapan aboneler, 30 Nisan’a kadar 30 dakikalık şehirlerarası veya uluslararası* görüşmelerini ücretsiz gerçekleştirme fırsatına da sahip oluyor.

Genişbant İnternet erişiminde önemli bir yere sahip olan smile adsl, fark yaratan servisler sunmaya devam ediyor ve abonelerine yönelik verdiği katma değerli hizmetlere bir yenisini ekliyor. Nisan ayında başlatılacak yeni bir uygulama kapsamında smile adsl, gülümseten numara “1038” ile uzak mesafe telefon görüşmelerinde, sadece smile adsl abonelerine %60′a varan fiyat avantajı sağlıyor. Uluslararası, şehirlerarası ve GSM görüşmelerinde kullanım bazlı sistemi evlere getiren 1038, ilk olarak smile adsl abonelerinin hizmetine sunuluyor.

Formalite yok, ek fatura yok!
Üstelik smile adsl aboneleri, herhangi bir formalite veya prosedür ile uğraşmadan, bu servisten faydalanabilecek. Ek bir abonelik de gerektirmeyen 1038 servisi, smile adsl aboneleri için otomatik olarak tanımlanacak ve kullanıcılardan herhangi bir sabit ücret talep edilmeyecek. Abonelerin, mevcut sözleşmeleri üzerinden kullanmaya başlayacakları “1038″ servisi ile yapacakları görüşme bedelleri, halihazırda gelen smile adsl faturalarının içinde ayrı bir kalem olarak belirtilecek. Böylece smile adsl aboneleri, İnternet ve ekonomik telefon hizmet bedellerini, aynı fatura üzerinden tek bir noktaya ödeyecek.

%60′a varan indirimler, ücretsiz dakikalar!
1038 ile smile adsl aboneleri, GSM aramalarında %30, şehirlerarası konuşmalarda %20 ve uluslararası görüşmelerde de %60′a varan oranlarda tasarruf sağlayacak. Üstelik, smile adsl’in sunduğu süprizler bu kadarla da sınırlı kalmıyor. 1 Nisan 2008 itibariyle uygulamaya başlanacak 1038 servisi, ilk ayında, smile adsl’e kayıtlı sabit telefonlardan yapılacak şehirlerarası ve uluslararası* aramalarda 30 dakika ücretsiz konuşma imkânı sunuyor. smile adsl kullanıcıları böylece, bu yenilikçi hizmetin sunduğu kaliteyi ve sağladığı tasarrufu deneyerek gözlemleme ve www.1038.com.tr internet adresinde eş zamanlı olarak görme fırsatını elde edecekler.

1038′i tuşla, daha az öde, gülümse…
Doğan Telekom Genel Müdürü Fazıl Esen, bu yeni hizmet ile ilgili olarak şunları söylüyor: “smile adsl olarak, sektöre girdiğimiz ilk günden bu yana, güçlü altyapımızla, fark yaratan servisler sunuyoruz. 1038 servisi, smile adsl’in sunduğu avantajlar zincirinin yeni halkasını oluşturuyor. Bu uygulama ile smile adsl abonelerine yalnızca uzak mesafe telefon hizmetlerinde fiyat avantajı sağlamakla kalmıyoruz, aynı zamanda onların telefon ve İnternet hizmet bedellerini bir kerede ödemelerine de olanak tanıyoruz. Abonelerimiz, ilk olarak kendilerinin hizmetine sunulan bu yenilik ile tüm tarifelerden daha avantajlı telefon görüşmesi yapabilecekler. Düşen fatura tutarlarından elde edilecek avantaj ile, İnternet’i çok daha ucuza kullanabilecekler.”

* 30 dakikalık ücretsiz konuşma süresi, tüm şehirlerarası konuşmalar veya uluslararası konuşmalarda 1. kademe ülkelerin sabit hatları baz alınarak hesaplanmıştır ve 30 Nisan 2008 tarihine kadar geçerlidir. Diğer kademeler ile GSM’de ücretsiz süre, dakikalık tarifeye göre değişiklik göstermektedir.

Ayrıntılı Bilgi: www.1038.com.tr

 
 
Reklamlar
 

 
Smile Adsl Kampanyaları
Adsl 3 ay bedava veya
7 ay limitli fiyatına limitsiz internet...
D-Smart NET Kampanyaları
   
E-Bülten Aboneliği

Smile Adsl(D-Smart NET) Dünyasından kampanya ve servis fırsatlarından herkesten önce haberdar olmak istiyorsanız, Smile Adsl e-bülten kayıt formunu doldurmanız yeterli.

E-Posta:
 
   
REKLAMLAR

 
Adsl Hız testi | D-Smart Kampanyaları
 
 
 
Ana Sayfa |  Başvuru | Kampanyalar | Tarifeler| Kota| Hakkımızda| Gizlilik Politikası| İletişim
limitsizinternet.com D-Smart bayisidir. © Copyright 2019 Tüm Hakları Saklıdır.