Smile Adsl Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Program Paylasım - Program Tavsiye > En Güzel Programlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Smile Adsl Kampanyası

Smile

Son teknolojiye ilk siz dokunun

 Yanıt Yaz Yanıt YazYazar
Mesaj
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör


Kayıt Tarihi: 10-Kasım-10
Konum: türkiye
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 302
  Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Son teknolojiye ilk siz dokunun
    Gönderim Zamanı: 28-Aralık-10 Saat 23:29


ImageShack,%20share%20photos,%20pictures,%20free%20image%20hosting,%20free%20video%20hosting,%20image%20hosting,%20video%20hosting,%20photo%20image%20hosting%20site,%20video%20hosting%20site
Gelişen teknolojilerde teorik ve teknolojik bir özgün tasarımla dokunmatik ekranlarla hayatımızda yerimizi almıştır.Teknolojiye erişilebilen son noktada bizleri neresinde olduğımız bir jenerasyondur.
2011'de sabırsızlıkla beklediğimiz 10 cihaz!
 
Her yılın bu dönemlerinde, bizi bekleyen yepyeni teknolojilere olan heyecanımız artıyor. 2010'un en iyi teknolojilerini elde etmek isteyen kullanıcılar yıl sonununu beklese de, bazıları 2011'i iple çekmeye başladı bile.

2010, tabletler ve 3 boyutlu teknolojideki devrimler dev teknoloji severler için tabi ki çok iyi bir yıl oldu, ancak önümüzdeki sene bunun doruğa ulaşacağına inanıyoruz. Bu haberimizde 2011'de sabırsızlıkla beklediğimiz 10 mobil cihazı sizlerle paylaşıyoruz.

BlackBerry Playbook 

Blackberry zaten oldukça şık ve hoş görünüyor, kullanımı da oldukça kolay. Özenle hazırlanmış bir işletim sistemi ve gelişmiş sistem özellikleriyle iPad'e önemli bir rakip olacağını düşünüyoruz.

Nintendo 3DS 

2010'da tabletlerden sonra en çok 3 boyutlu cihazlarda gelişme yaşandı. 3 boyutlu TV'ler öne çıkarken, bazı kullanıcılar bu TV'leri seyredebilmek için gözlük takmak zorunda kalmaktan hoşlanmıyordu.

Herkes bu sorunla uğraşa dursun, Nintendo ilk 3 boyutlu konsolu Virtual Boy'u piyasaya sürdü. Konsol, gözlüğe ihtiyaç duymuyordu.

3 boyutlu oyun teknolojisinin yeterli gelmeyeceğini düşünün Nintendo, 3DS'nin Wii gibi üçüncü parti oyun eksikliğinden sorun yaşamak istemiyor. Metal Gear Solid, Metal Gear Solid 2 ve Resident Evil gibi bazı dev oyunlar yolda bile.

LG Star 

Nvidia'nın güçlü Tegra 2 çipseti sonunda bir telefona girmeyi başardı. LG Star'ın işlemcisi güç tasarrufunun yanında rakip mobil işlemcilerini performans konusunda geride bırakıyor.

iPad 2 

iPad 2 hakkında yapılan dedikodular oldukça fazla. Cihazın bir kamera ve FaceTime desteğiyle geleceği, bir denge çarkına sahip olacağı, daha hızlı bir işlemci taşıyacağı beklenenler arasında.

Chrome OS netbook'lar 

Windows ve Mac OS X'e alternatif olmanın ötesinde Chrome OS anında açılan sistemler ve bulut hizmetleri için önemli bir başlangıç noktası olacak.

Motorola Android 3.0 tablet 

Google'ın mühendislik başkan yardımcısı Andy Rubin, Motorola'ya ait tableti Android 3.0 Honeycomb'u çalıştırırken gözler önüne sermişti ve tablet oldukça hoş görünüyordu.

PSP Phone 

Zeus Z1 kod adına sahip PSP Phone yakında piyasaya sürülecek gibi görünüyor. Analog çubuklar yerine ikili trackpad bizi biraz endişelendirse de konsolun hayranları cihazı ele geçirmek için sabırsızlanıyorlar.

Yeni HP/Avuç içi cihazlar 

Palm Pre 2, biraz hayal kırıklığı yaşattı diyebiliriz. Dahili özellikleri iyi olsa da tasarım ve ekranı şu anki akıllı telefonların gerisinde kalıyordu.

HP web OS ise harika bir işletim sistemiydi. Çoklu görev yönetimi oldukça başarılıydı ve tek ihtiyacı doğru bir donanımdı.

Jon Rubinstein, bir tablet de dahil birkaç yeni cihazın yolda olduğunu söylüyor.

ElectroHub kablosuz şarj aleti 

Kablosuz şarj konseptlerini daha önceden de gördük ancak Electrohub bunlardan biraz daha ileriye gidiyor. ElectroHub pillerini aletinize yerleştirmeniz, ElectroHub yüzeyi ile çalışması için yeterli oluyor.
iyi akşamlar
Yukarı Dön Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu GörBu Sayfa 0,078 Saniyede Yüklendi.

Smile Adsl | D-Smart NET | Adsl | D-Smart | Su Borcu Sorgulama TC Kimlik Sorgulama | E-Devlet Giriş | Avon